Poradenství

Přemýšlíte o změnách ve vašem bytě, potřebujete inspiraci, pomoci s vlastními nápady?

Chybí vám informace o vhodných výrobcích, možnostech, současných trendech, dodavatelích, materiálech, strukturách, ergonometrii, ale nechcete vytvořit návrh?

Máte interiér prakticky hotový a jen potřebujete vhodně vybrat opravdu pěkný kus nebo si nejste s jeho výběrem jistí?

Rádi vybíráte podle vlastního vkusu jen vám více vyhovuje doprovod, dává vám to větší jistotu a šetří neuváženě vydané peníze?

Pak je pro vás výhodné využít služby poradenství.

Návštěva buď přímo u vás doma, práce podle vaší dokumentace – (nákresy, fotky), nebo doprovod do vybraných obchodů. Většina dotazů bude zodpovězena ihned, je možné jejich doplnění závěrečnou zprávou do 5 dnů .

Cena za službu poradenství bytového designéra – Praha, Plzeň – v podobě schůzky v rozmezí 1,5 – 2,5 hod doma nebo v obchodech                                                                   1000 Kč

Poradenství formou schůzky v rozmezí 1,5 – 2 hodiny v interiéru doplněná vytvořením vzorkovnice s odkazy nebo návštěvou obchodů a výběrem se zákazníkem             2000 Kč

Návštěva a výběr se zákazníkem na prodejnách, dodávka zboží a fakturace prostřednictvím designéra – bez úhrady – součást služby.


Při poradenství v jiných místech než Praha a Plzeň je k základní sazbě připočítána doprava na schůzku 4Kč/km.

Tam, kde bydlí Štěstí

krátkodobý (l,5 denní)  program pro menší skupiny účastníků 3 – 7 osob. Jedná se o originální program vycházející ze znalostí při studiu v oboru, dlouhodobého vzdělávání v  jiných oblastech a vlastní praxe. Program má pružnou strukturu,  zčásti reaguje i na přímé požadavky účastníků.

Kromě pevně zvoleného uvedeného termínu je možné se domluvit na dalších,  na základě vašich požadavků i na místě jejich uskutečnění.  Doporučenou velikost skupiny je lépe respektovat.

Účastnický poplatek za jednodenní program za 1 osobu                                         3 000 Kč

Termíny 2017

Plzeň  –  21. – 22. říjen 2017

Vzhledem k velmi omezenému počtu účastníků prosím o přihlášky předem.